tel. 724 958 311

Ájurvéda-Litomyšl.cz

 

Reference

Budeme rádi, pokud se podělíte o Váš zážitek z ájurvédské masáže. Děkujeme za návštěvu.

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nedávno přidané komentáře

 • Dagmar
  Dostala jsem ajurvédskou masáž jako vánoční dárek. Tušila jsem zhruba, do čeho jdu, ale skutečnost několikanásobně předčila mé očekávání. Ujala se mě kolegyně paní Kašparové a poskytla mi masáž, o jaké se člověku může jenom snít. Byla to sice avizovaná relaxační masáž, ale jaká! Prostředí, péče, hudba, ticho a citlivé ruce - měla jsem pocit, že se snad rozplynu. Moc děkuji. Určitě se vrátím. A rozhodně nebudu čekat až na Ježíška.
 • Lenka a Jura
  Ráda bych poděkovala za krásný zážitek s neuvěřitelně šikovnou, příjemnou a empatickou kolegyní paní Kašparové, která bravurně zvládla naše souběžně objednané procedury - celotělovou masáž a bahenní zábal. Za ajurvédou jezdíme 12 let na Slovensko a během té doby se snažíme najít adekvátní odborné a příjemné služby u nás. Všude, kde jsme doposud byli,šlo pouze o "snahu o ajurvédskou masáž". Naše představy se konečně naplnily. Našli jsme ajurvédské studio paní Kašparové. Jsme opravdu rádi, že jsme při lednové návštěvě naší milé Litomyšle neprocházeli protější stranou podloubí :-D Rozhodně se rádi vrátíme. Lenka a Jura Nové Město na Moravě
 • Jaromír
  Ač jsem byl na začátku trochu skeptický po zkušenostech s jinými masážemi, tak paní Kašparová naprosto změnila můj pohled. Vše je důkladně a s citem sladěné a působí v harmonii tolik potřebné pro dnešní uspěchanou dobu. Rád se vracím, děkuji a těším se.
 • Věra Andrlová
  Dnes jsem poprvé absolvovala celotělovou ajurvédskou masáž ve studiu u p.Kašparové.Už sám příchod do nádherných prostor podkroví,kde na mě dýchla pohoda a harmonie,ze mě sňal trochu tíhy každodenního života!!!A co teprve masáž sama!!!!Nádherné uvolnění nejen těla,ale i duše při všech hmatech na nohou,rukou,hlavy i obličeje!Co víc si přát????Ještě po mnoha hodinách po masáži se cítím krásně a tak trochu hloupě se pořád usmívám.Doporučuji prostě všem,všem!!!!V.A.
 • Silvie
  Dnes jsem si poprvé prožila ájurvédskou masáž celého těla u paní Kašparové, neskutečná bomba, přesně jak píše paní Šárka.. BALZÁM PRO TĚLO I DUŠI..Překrásné, čisťounké, voňavé, útulné prostředí, kde si v diskrétním zázemí odložíte a pod rukama sympatické profesionálky se necháte unášet...TO SE MUSÍ PROŽÍT!Všem doporučuji a již teď se těším na příště..je mi krásně:-)
 • Šárka
  Již několikrát jsem si dopřála masáž u paní Kašparové a mohu říci, že je to balzám pro unavené tělo i duši. Prostředí studia je tak příjemné a uklidňující, že člověk relaxuje už i pocitově před samotnou masáží. A masáž samotná ....... prostě super, bezkonkurenční, velmi příjemné. Určitě doporučuji.
 • Daniel
  Masáže, které dělá paní Kašparová, jsou opravdu velice profesionální a příjemné, prostředí studia je úžasné. Vím o čem mluvím, navštívil jsem několik studií a to co nám vybudovala paní Kašparová je úžasné a krásné, jen škoda, že to mám do Litomyšle 100 km. Přeji Vám mnoho spokojených a věrných zákazníku a radost z práce, kterou předáváte i nám. Rád se k Vám vracím.