tel. 724 958 311

 

O nás

Zvema Vás do studia ájurvédských masáží, přijďte si k nám odpočinout.

Ájurvéda "věda o životě", její základy se tradují od vzniku nejstarších véd někdy před 5000 lety. Hlavním cílem ájurvédských procedur je pomoc při odplavování toxinů z těla. Pravidelné absolvování ájurvédských masáží zpomaluje stárnutí, posiluje imunitní systém, zvyšuje celkový pocit zdraví. Harmonizuje tělo, ducha i mysl, pomáhá obnovit vnitřní rovnováhu.

Hlavním cílem masáží je pomoc při odplavování toxinů z těla a tím navození rovnováhy v těle. Pravidelným absolvováním ájurvédských masáží dochází k postupné regeneraci organismu, celkovému uvolnění a tím navození duševní rovnováhy.

K poznání blahodárných účinků ájurvédských masáží mi pomohl můj lektor Dr. Neel Venugopal, lékař z Keraly v Indii, který mě zasvětil do tajů a bohatství své země. Ájurvédské masáže mají tolik možností pomoci od zdravotních potíží, že naše učení není stále u konce.

V současné době spolupracuji s panem Petrem Pletichou ( www.sattvika.cz ), který 1 krát za měsíc dojíždí do mého salonu, kde provádí konzultace a poradenství dle ájurvédské medicíny.

Dovoluji si Vás touto cestou pozvat do příjemného prostředí a relaxační atmosféry v nové provozovně v Litomyšli. Budete mít možnost zažít pravou ájurvédskou masáž teplými bylinnými oleji dovezenými přímo z Indie a to vše za zvuků příjemných tónů relaxační hudby.

Bude pro mě potěšením Vám po masáži uvařit šálek dobrého čaje, kdy necháte doznít účinky samotné masáže a olejů.

Neváhejte mě kontaktovat.
Těším se na Vaši návštěvu
Marta Kašparová